REVIT  KURS ONLINE

BIMv.pl to nowa firma na rynku Polskim z innowacyjną ofertą edukacji online. W skład obecnie przygotowanej oferty wchodzą szkolenia z programów firmy Autodesk takich jak: Revit Architecture 2016 oraz Inventor 2016. Oto niektóre zalety kursów zamieszczonych na stronie BIMv.pl:

 • Kursy tworzone są przez certyfikowanych szkoleniowców Posiadają oni certyfikat w stopniu Professional oraz są wpisani na listę Autodesk Certified Instructor.
 • Każdy uczestnik kursu ma bezpośredni kontakt z trenerem, któremu może zadawać pytania na które otrzymuje odpowiedź w ciągu 24h.
 • Każdy uczetnik otrzymuje dostęp do prywatnego forum i grupy
 • Kurs to tak na prawdę 180dni nauki, dostępu do nagrań wideo, kontaktu z trenerem prywatnej grupy oraz forum.
 • Kurs możesz odbyć bez wychodzenia z domu/w pracy. Nie musisz marnować czasu i pieniędzy na dojazdy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą same decydować o tempie i czasie nauki.
 • Certyfikacja. Po ukończeniu kursu, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat wystawiany przez Autodesk Training Center, którego wartość jest taka sama jak w przypadku uczestnictwa w podobnym kursie stacjonarnym.
 • Cena. Nasz kurs jest jest dużo tańszy niż w przypadku innych kursów stacjonarnego. Ta sama wiedza za mniejsze pieniądze! Dodatkowo nie ponosisz kosztów dojazdu/zakwaterowania na kurs.

Jak to działa? Krok po kroku

 1. Użytkownik rejestruje się na stronie www.BIMv.pl. Otrzymuje on własny profil w którym skupione są wszystkie aktywności podejmowane na stronie, takie jak: ropoczęte kursy, dyskusja na forum oraz grupach, osiągnięcia, prywatne wiadomości i wiele innych.
 2. Użytkownik kupuje wybrany kurs (lub rozpoczyna dowolny bezpłatny kurs zamieszczony na stronie), do którego otrzymuje natychmiastowy dostęp dzięki szybkim płatnościom transferuj.pl lub paypal.
 3. Użytkownik zalicza poszczególne lekcje kursu wypełniając testy przypisane do każdego modułu. Lekcje znajdują się na stronie kursu, użytkownik ma do nich dostęp w dowolnym miejscu z podłączeniem do internetu.
 4. Gdy wszystkie lekcje kursu są ukończone, uczestnik otrzymuje certyfikat wystawiany przez Autodesk Training Center BeCreative CAD.

Przejdź na stronę BIMv.pl

Logo-BIMv150x400

 

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?