Od pewnego czasu nosiłem się z zamiarem nagrania kursu online. Nagrywałem już trochę materiałów na YouTube, więc pomyślałem czemu by nie nagrać kompleksowego kursu w którym nauczę obsługi tego programu. Revit kurs online z certyfikatem Autodesk? Okazuje się że jest to możliwe. 

Kurs porusza tematykę modelowania w Revit Architecture i jest idealny dla osób chcących rozpocząć projektowanie w tym programie. Starałem się aby zagadnienia były omówione bardzo dokładnie. Kurs to ponad 8h nagrania video wraz z lektorem. Chciałem aby uczestnik szkolenia otrzymał również jakiś dokument potwierdzający jego ukończenie,a jest nim oficjalny certyfikat Autodesk, taki sam jak w przypadku uczestnictwa w podobnym kursie stacjonarnym!

Chciałem również postawić na interaktywność. Kurs umożliwia bezpośredni kontakt z trenerem. Do lekcji przygotowany jest test sprawdzający, plik, oraz ćwiczenia w formie e-booka. Mam nadzieję że interfejs platoformy BIMv.pl również okaże się dla was przyjazny. W nim znajduje się prywatny profil za którego pomocą można śledzić swój progres.

Oto krótki opis kursu wraz z parametrami:

Liczba lekcji: 70

Poziom zaawansowania:  Podstawowy / Średniozaawansowany

Zakres: Kurs skupia się głównie na zagadnieniu modelowania w Revicie. Kurs oparty jest na praktycznym projekcie, na podstawie którego krok po kroku poznajemy techniki Revita. Aby dokładnie prześledzić zakres kursu zachęcam do przejrzenia listy modułów i lekcji poniżej.

Dla kogo jest przeznaczony: Kurs przeznaczony jest dla osób, które dopiero zaczynają naukę programu Revit, jak i dla osób które od jakiegoś czasu pracują na tym programie i chciałyby tę wiedzę usystematyzować. Kurs porusza nie tylko podstawowe zagadnienia, ale znacznie rozszerza je o dodatkowe informacje, które nie są zazwyczaj dostępne na kursach pierwszego stopnia. Każda lekcja jest szczegółowa, a kurs obfituje w dygresje i sztuczki przydatne w codziennej pracy projektanta.

Dlaczego warto obejrzeć kurs: Revit bez dwóch zdań jest przyszłością branży projektowej w Polsce. Zdobycie umiejętności obsługi tego programu jest gwarantem znalezienia dobrej pracy. Obecnie BIM oraz projektowanie 3D to nie tylko trend ale też pewna przyszłość projektowania. Przy obecnym deficycie specjalistów z tej dziedziny możesz dzięki temu kursowi zdobyć konkretną umiejętność, która wyróżni cię na rynku pracy.

Co ważne kurs ten, dzięki współpracy z Autodesk Training Center BeCreative CAD jest CERTYFIKOWANY, a jego wartość jest taka sama jak w przypadku uczestnictwa w kursach stacjonarnych!

Dla czytelników bloga projektowaniebim.pl zniżka 10%!

Kod kuponu: projektowaniebim2016 (kod wprowadź w trakcie składania zamówienia)

Zobacz kurs tutaj….

 

2 komentarze
 1. Piotr 2 lata temu

  Dzien dobry
  Can
  Czy jest mozliwosc nauczenia sie za jednym zamachem u Pana autocada I revit ?? Chce sie koniecznie nauczyc tych programow zeby znalezc lepszy prace. Czy oferuje Pan szkolenia indywidualne ? Ile by to kosztowalo jesli jest to mozliwe.

  Piotr Kacala

  • autor
   Szymon Janczura 2 lata temu

   Na stronie bimv.pl znajdzie Pan certyfikowane szkolenia z obu programów. Co do szkoleń indywidualnych, to prowadzę jedynie z programu Revit, mogę jednak polecić kogoś do AutoCAD-a jeśli bylby Pan zainteresowany. Zachęcam do zapoznania się z ofertą: https://bimv.pl

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

©2020 ProjektowanieBIM

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?